Warning: include(../init.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u7331748/public_html/user/makina_degerleme_hizmeti.php on line 17

Warning: include(): Failed opening '../init.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php71/usr/share/pear') in /home/u7331748/public_html/user/makina_degerleme_hizmeti.php on line 17Makina Degerleme Detay - Machinery Valuation Service Used CNC Machine Tools - www.cncbul.com

Makina Değerleme Hizmeti - Machinery Valuation Service

Almak veya satmak istediğiniz Makina-Tezgahın tahmini piyasa değerini "Makina Değerleme Servisi" ile öğrenin!Tok Makina Satıcısı

Makina Fiyat Aralığı

40.000 €uro - 50.000 €uro

Hızlı Makina Satıcısı

Makina Fiyat Aralığı

20.000 €uro - 30.000 €uro

Önerilen Makina Fiyat Aralığı

30.000 €uro - 40.000 €uro

Makina Değerleme :

Makina Değerleme, CNCBUL.com’daki güncel ilan verilerini kullanarak her bir Makina için belli bir fiyat aralığı öneren servistir.
Satmak veya satın almak istediğiniz Makinanın, özelliklerini girerek doğru ve güvenilir değerini Makina Değerleme ile hemen öğrenebilirsiniz.
Makina Değerleme Nedir?

CNCBUL.com Makina Yatırım Portalındaki güncel ilan verileri kullanılarak, değeri öğrenilmek istenen herhangi bir Makinanın piyasadaki tahmini fiyat aralığını hesaplayan bir servistir. Makina değerleme servisinde gösterilen bilgilere dayanarak alım-satım dahil herhangi bir işlem yapılması veya yapılamaması halinde kullanıcıların veya 3.kişilerin uğrayabileceği zararlardan CNCBUL.com sorumlu değildir.

Kimler kullanabilir?

CNCBUL.com Makina Yatırım Portalı, Ücretli Üyesi olan bireysel ve kurumsal kullanıcılar bu hizmetimizden yararlanabilirler.

Makinamı sorguladım ama makinamın değerini öğrenemedim. Neden?

CNCBUL.com Makina Yatırım Portalındaki son 15 gün içinde yayınlanan makina ilan verilerine göre, Makina marka, model, üretim yılı, gibi değişkenler ve ilanda yayınlanan fiyat kullanılarak oluşturulan istatistiksel modelleme ile hesaplanmaktadır. Hesaplamada Makinanın Kontrol Ünite sistemi, CNC olup olmaması , boya, hasar durumu , sahip olduğu makina aksesuar ve ek donanım özellikleri gözetilmemiştir.