Warning: include(../init.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u7331748/public_html/user/is_makinasi_degerleme_hizmeti.php on line 17

Warning: include(): Failed opening '../init.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php71/usr/share/pear') in /home/u7331748/public_html/user/is_makinasi_degerleme_hizmeti.php on line 17Makina Degerleme Detay - Machinery Valuation Service Used CNC Machine Tools - www.cncbul.com

İŞ Makinası Değerleme Hizmeti - Construction Machinery Valuation Service

Almak veya satmak istediğiniz İŞ Makinasının tahmini piyasa değerini "İŞ Makinası Değerleme Servisi" ile öğrenin!
Türkiye'de Bir İLK!..Tok İŞ Makina Satıcısı

İŞ Makina Fiyat Aralığı

40.000 €uro - 50.000 €uro

Hızlı İŞ Makina Satıcısı

İŞ Makina Fiyat Aralığı

20.000 €uro - 30.000 €uro

Önerilen İŞ Makina Fiyat Aralığı

30.000 €uro - 40.000 €uro

İŞ Makinası Değerleme :

İŞ Makinası Değerleme, CNCBUL.com’daki güncel ilan verilerini kullanarak her bir İŞ Makina için belli bir fiyat aralığı öneren servistir.
Satmak veya satın almak istediğiniz İŞ Makinasının, özelliklerini girerek doğru ve güvenilir değerini İŞ Makinası Değerleme ile hemen öğrenebilirsiniz.


İŞ Makinası Değerleme Nedir?

CNCBUL.com Makina Yatırım Portalındaki güncel ilan verileri kullanılarak, değeri öğrenilmek istenen herhangi bir İŞ Makinasının piyasadaki tahmini fiyat aralığını hesaplayan bir servistir. İŞ Makinası değerleme servisinde gösterilen bilgilere dayanarak alım-satım dahil herhangi bir işlem yapılması veya yapılamaması halinde kullanıcıların veya 3.kişilerin uğrayabileceği zararlardan CNCBUL.com sorumlu değildir.

Kimler kullanabilir?

CNCBUL.com Makina Yatırım Portalı, Ücretli Üyesi olan bireysel ve kurumsal kullanıcılar bu hizmetimizden yararlanabilirler.

İŞ Makinamı sorguladım ama İŞ makinamın değerini öğrenemedim. Neden?

CNCBUL.com Makina Yatırım Portalındaki son 15 gün içinde yayınlanan makina ilan verilerine göre, İŞ Makinasının marka, model, üretim yılı, gibi değişkenler ve ilanda yayınlanan fiyat kullanılarak oluşturulan istatistiksel modelleme ile hesaplanmaktadır. Hesaplamada İŞ Makinasının , boya, hasar durumu , sahip olduğu makina aksesuar ve ek donanım özellikleri gözetilmemiştir.